Yhteystiedot

Halti Oy

Halti Oy
PL 100
01151 SÖDERKULLA

Vaihde (09) 8520 81
Faksi (09) 8520 8300
Email halti@halti.fi

Käyntiosoite:
Massbyntie 101
01150 Söderkulla

 

Hallinto

Toimitusjohtaja
Sami Kiiski
sami.kiiski@halti.fi

 

Myynti

   
Halti Sales Director
Ari Viljama
0500 415 945
ari.viljama@halti.fi




   
Area Sales Manager
Timo Kaislavuo
0400 493 696
timo.kaislavuo@halti.fi
Area Sales Manager
Mika Koskinen
0400 315 534
mika.koskinen@halti.fi
   
Area Sales Manager
Markus Hanski
040 573 0520
markus.hanski@halti.fi
 
   
Product Specialist, Trainer
Tarja ”Siiri” Rantonen-Piironen
040 825 9323
tarja.rantonen@halti.fi
Raiski Sales & Merchandising
Sini Tiitinen
050 9125 633
sini.tiitinen@halti.fi
   
E-Commerce Manager
Saara Heiskanen
040 567 2682
saara.heiskanen@halti.fi
Retail Manager
Pirkko Eskelin
040 643 4505
pirkko.eskelin@halti.fi

 

Vienti

   
International Sales Manager
Mikko Savolainen
+358 40 6510 715
mikko.savolainen@halti.fi
 
   
Sales Support Coordinator
Anna-Maria Kero 
+358 40 821 7937
anna-maria.kero@halti.fi
Export Account Manager/Logistics
Ritva Nieminen
+358 40 528 7648 
ritva.nieminen@halti.fi
 

 

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelu
09 8520 8288 
asiakaspalvelu@halti.fi

Palvelemme normaalisti arkisin 9:00-15:00.

Poikkeavat aukiolojajat: -

*Pyrimme normaalisti vastaamaan viesteihin mahdollisimman pian, kuitenkin viimeistään 1-2 viikon sisällä.*

Tuotteita tai reklamaatioita käsittelevissä yhteydenotoissasi ole hyvä ja mainitse aina mistä ja milloin tuote on ostettu sekä tuotteen nimi tai malli. Myös kuva auttaa selvittämään asiaa. Tuotenumeron löydät vaatteissa pesuohjeen lopusta, kengissä tuotenumero löytyy kengän iltistä. Tuotenumero on mallia xxxx-000-0000. Tieto nopeuttaa asian käsittelyä.

Reklamaatioasioissa, ole hyvä ja ota ensisijaisesti aina yhteyttä tuotteen ostopaikkaan, josta sinua neuvotaan asiassa eteenpäin. Lisää tietoa reklamaatiosta löydät täältä.

 

Laskutus

Ostolaskut
Halti Oy
Ostolaskut
PL 100
01151 SÖDERKULLA

Verkkolaskut osoitteeseen 003718966807 ja välittäjätunnus BASWARE.

Laskutiedustelut ja kyselyt: asiakaspalvelu@halti.fi

 

Viestintä ja markkinointi

   
Brand Manager
Hanna-Liisa Erkheikki
040 524 1718
hanna-liisa.erkheikki@halti.fi
Marketing Designer, AD
Sofia Sandqvist 
0400 555 038
sofia.sandqvist@halti.fi